Sveiki atvykę į UAB Amestana!

UAB Amestana turi ilgametę krovinių transportavimo NVS ir Baltijos šalyse patirtį. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti savo klientams didžiausią krovinių ekspedijavimo geležinkeliais paslaugų spektrą. Bendrovė specializuojasi visų rūšių krovinių transportavime.

Pagrindinė įmonės veikla - teikti transporto pervežimo paslaugas geležinkeliais NVS teritorijoje ir Baltijos šalyse /Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje/. Mūsų įmonė įsitvirtino kaip patikimas ir patyręs partneris, siūlantis platų ekspedijavimo paslaugų spektrą ir geriausią rezultatą. Ilgalaikis ir sėkmingas darbas krovinių pervežimų rinkoje, patirtis bei aukšta mūsų specialistų kvalifikacija garantuoja transportavimo ir prekių pristatymo sėkmę.

Bendradarbiaudami su mūsų klientais, mes orientuojamės tik į ekonomiškai efektyvius geležinkelių logistikos pasiūlymus. Remdamiesi ilgamete darbo patirtimi rinkoje, parinksime Jums geriausią maršrutą ir laiku suteiksime krovinių pervežimo paslaugas geležinkeliais. Mūsų įmonė sėkmingai bendradarbiauja ir su kitomis transporto įmonėmis, todėl savo klientams galime pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas kiekvienu atveju.

Jei turite klausimų ar norite užsakyti paslaugą, su mumis galite susisiekti telefonu arba pateikti užsakymą svetainėje.

Mūsų specialistų patirtis ir aukšta kvalifikacija leidžia mums siūlyti didelį krovinių ekspedijavimo ir vagonų nuomos paslaugų kompleksą.

Bendrovės specialistai:

  • supranta savininkų rūpestį dėl savo turto
  • yra tikri, kad kiekvienas užsakymas yra unikalus
  • yra baigę profesinio apmokymo kursą
  • pagarbiai elgiasi su kiekvienu klientu

Mūsų kolektyvas yra pasirengęs išspręsti kiekvieną Jūsų klausimą, susijusį su transportavimu.

Lietuvių